Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gelová technika krok za krokem...

29. 12. 2007

Gelová technika krok za krokem - nehtová modeláž

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu.

Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě.

Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled – vypadají jako vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.
* Prvním krokem
je dezinfekce, odmaštění a zdrsnění nehtů a následné nalepení plastových tipů a jejich přepilování, včetně  požadovaného tvaru nehtu.

* Poté se na nehty nanáší PRIMER (tekutina, zvyšující přilnavost materiálu). Na takto připravený nehet se nanáší první vrstva gelu (base) a vytvrdí se v UV - lampě na 2 minuty.

* Následuje druhá silnější vrstva tzv. modelovacího gelu. Během nanášení této vrstvy tvarujeme C-oblouk (zesilujeme stresovou zónu) a opět vytvrdíme v UV-lampě na 2 minuty.

* Poté manikérka odstraní přebytečný gel (výpotky), následně také jemně zdrsní celý povrch nehtu, který mírně zmatní a odpráší nehty.

* Nanesení třetí fáze gelu na lesk obnáší opět vytvrzení v UV-lampě.

* Nehtová modeláž je v tomto okamžiku hotová a může se přistoupit k lakování či jinému druhu zdobení nehtů.

* V dnešní době je spousta druhu zdobení nehtů: malování, airbrush, akvarijní efekt (plovoucí zdobení v gelu), piercing, 2D a 3D zdobení , kaviár, kašmír, pigmentový prach a jiné.

 
 

 


Kontakt

Mail listArchiv

Kalendář
<< listopad / 2020 >>